Yazışmalık

Merhaba, rica ve bi...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Merhaba, rica ve bir özür dileyiş

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
168 Görüntüleme
(@melani)
Active Member Yönetici
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 13
Konu başlatıcı  

Merhabalar!

BİZİM DİLİMİZ sayfasına ve yazışmalığına hoş geldiniz!

Gerek şu an içinde bulunduğunuz sayfalarımızın gerekse yazışmalığımızın içeriği, bilindiği gibi Türk dili, tarihi, kültürü ve edebiyatı ile ilgili konulardır. Amacımız,  bilgi birikimlerimizin paylaşımıyla öncelikli olarak Türk diline, Türkçeye hizmet etmektir. Dilin sadece sıradan bir iletişim aracı olmadığı ve tek başına düşünülemeyeceği malumunuzdur. Dolayısıyla Türk dili konusundan ayrı düşünülmesi söz konusu olmayan Türk tarihi, Türk kültürü ve Türk edebiyatı da bizim konularımızdır. Bunların ayrılmaz bütünlüğü sonucu ulusun birlikteliği, bağımsızlığı ve erdemleri yansımaktadır. İşte amacımız bu doğrultuda çalışmak ve iz bırakabilmektir.

Sizden ricamız bu konular dışında -özellikle siyasî içerikli- yorumlar ve eklemeler yapmamanızdır.

Katkılarınızla gerçekleşecek olan bilimsel ve anlamlı paylaşımlarla dilimize büyük hizmette bulunacağımız kesindir.

Gösterdiğiniz ilgiden ve aramıza katılmanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Hayırlara vesile olması dileklerimizle.

Saygılarımızla

Not:

  • Gerek ana sayfada gerekse yazışmalıkta rastlayacağınız İngilizce sözcüklerden dolayı özür dileriz. Sistem alt yapısından kaynaklanan bu sözcükleri maalesef  Türkçesi ile değiştiremedik. En kısa zamanda çözüm bulmaya çalışacağız. Elimizde olmayan bu durumdan dolayı özür diliyor, anlayışınıza sığınıyoruz.
  • Sayfalarımızda göreceğiniz aksaklıkları ve önerilerilerinizi bildirmenizin bizi daha güzele doğru yönlendireceği kesindir.

   
Alıntı
Paylaş:

Author